Black Diamond Zeytin

275,00122.500,00

Zeytin yetiştiriciliğinde sezon boyu kullanılabilecek bir üründür. Zeytin bitkisinin ihtiyacı olan makro ve mikro besin elementlerini ihtiva etmektedir. Özellikle zeytinde kuru tarımın yapıldığı bölgelerde bitki gelisimi, rekolde ve ürün kalitesi üzerine etkilidir.

Stok kodu: Yok Kategoriler: , Etiketler:

Açıklama

Black Diamond Zeytin Gübresi, Kuru tarımın yapıldığı bölgelerde ve ürünlerde sezon boyu kullanılacak bir üründür. .Bitkinin büyümesine, döl tutmasına ve ürünün kalitesi üzerinde etkilidir. .Zemin katyon değişim kapasitesini (KDK) arttırır. Gübrelerin etkinliğini arttırır ve besleyici sızıntısını azaltır. Kök gelişimini destekler. Köklerde hücre zarlarının geçirgenliğini arttırır ve besin alımını arttırır. Alkali topraklardaki mikro elementler için doğal kenetleyici olarak hareket eder ve bitkiler için kullanılabilirliğini artırır. Bitki uygulamalarıyla kuraklık ve stresten kaynaklanan stres azalır. Tohumların çimlenmesini arttırır. Topraklardaki herbisitler ve toksik maddelerin kalıntılarını azaltır. Azotun süzülmesini önler. Azotun% 100’ünü bitki için kolayca temin eder.

Garanti Edilen İçerik

Organik Madde %15
Toplam Azot %11
Amonyum Azotu %51
Üre Azotu %10
Toplam Fosforpenta Oksit %7
Suda Çözünür Potasyum Oksit %10
Suda Çözünür Bor %1
Suda Çözünür Çinko %1

BD Zeytin Tescil Belgesi

Organik Tarım Sertifikası

Online Katalog

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

 

Ek bilgi

Miktar

1 LT, 20 Adet 1 LT, 5 LT, 4 adet 5 LT, 20 LT, 10 Adet 20 LT Bidon, 20 Adet 20 LT Bidon, 50 Adet 20 LT Bidon, 100 Adet 20 LT Bidon, 200 Adet 20 LT Bidon, 500 Adet 20 LT Bidon