Biz kimiz ?

İşimizi sevgi ile yapıyoruz. Firmamız gübre imalatçısı olarak bitki besleme alanında faaliyet göstermektedir; Organik Madensel Gübreler, Humik&Fulvik Asitli Gübreler, Su da Eriyen Gübreler. Organiksa A.Ş., 1991 yılında Duman Grubuna üye olarak gübre sektöründe faaliyetine başladı

İletişime Geçin

Politikalarımız

Sektörde öncü olmanın verdiği sorumluluk ile bitki besleme ürünlerini sürdürülebilir büyüme ve çevreci yaklaşımla üretmek ve tedarik etmek; bilinçli tarımsal üretimi yaygınlaştırarak topraklarımıza bereket katmak. .

Organiksa kalitesinden ödün vermeden. Kalite politikalarımızı sürekli güncelleyerek siz değerli çiftçilerimize en iyisini sunma amacıyla çalışıyoruz. .

Organiksa bayisi olmak ister misiniz?

Geniş ürün yelpazesi ile ülkenin her bölgesinde faaliyet gösteren temsilcileri ile Organiksa Dünya’sına katılın.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Organiksa Dünyasına Katılmak İçin Formu Doldurmanız Yeterli

Form İçin Tıklayın

TECRÜBEMİZ

Organiksa olarak minimum kaynak ile dünyanın ihtiyacı olan en yüksek verimi ve en iyi kaliteyi yakalamak.  Yani daha az su, daha az toprak ve daha az teknik araç kullanarak üreticilerin gübre ihtiyaçlarını karşılamak. Bu ihtiyaçları karşılamak için Organiksa, bilimsel yenilik ve araştırmalara önem vererek doğa ya hizmet etmeyi hedefler. Bunu yaparken de geleceğimizi göz önünde bulundurur ve çevreye saygı çerçevesinde yaklaşır.  1991 yılından bu yana üreticilerimizin güvenini kazanarak ürün ağımızı hızla genişlettik. Dinamik kadromuz ve girişimci ruhumuz ile dünya çapında bilinen bir marka haline gelmeye adım adım yaklaşıyoruz.

Arge
Ürün Çeşitliliği
Bayi Ağı
Mühendislerimiz
İşçilik
Dünya’nın 45 Ülkesinde Biz Varız
İhracat
Bulgaristan, Romanya, İtalya, Fransa, Letonya, Estonya, Litvanya, Almanya
İhracat
İran, Ürdün, Lübnan, Mısır, Cezayir,Irak, Tunus Gürcüstan, Azerbaycan, Kırgızistan, Vietnam
İhracat
A.b.d, Kolombiya, Panama, Dominik Cumhuriyeti
Başa dön