İnsan Kaynakları

Biz, insanları hayalleri ile buluşturup mutluluk yaratmak için varız. Müşterilerimize Vay Be! dedirtecek işler çıkartmak için çalışır, bir olmanın gücüne inanırız. Tutkumuz bulaşıcıdır, her gün yeni şeyler öğrenmek için heyecanlanır bizim gibi insanlarla birlikte çalışmaktan tarifsiz mutluluk duyarız. Bizimle birlikte yapabileceklerinin sınırsız olduğuna inanıyorsan seni de aramıza bekleriz!

BİZE  KATILIN

 

‘Vay be!’ dedirten anlar için çalışırız. Çok araştırır, merak eder, yenilikleri severiz. Aynı konulara farklı açılardan bakarız. Başarılarımızı birlikte kutlar ve gurur duyarız.

Sen de öyle misin? Harika! Öyleyse aradığımız nitelikler aşağıda;

Beko Loader Operatörü iş makineleri kullanımında en az 3 yıl deneyimli,

25 – 50 Yaş arası,

Titizli, dikkatli ve sabırlı,

Bandırma ve Yenice Pazaköy Mevkii’inde ikamet eden.

Kriterler tamamsa iş tanımın aşağıda!

Organik gübre üretimi yapan fabrikamızda çalıştırılmak üzere Çanakkale Pazarköy Mevkii ve Balıkesir Bandırma da bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere İş Makinesi operatörü alınacaktır.  Başvurunuz için bize cv’nizi göndermeniz yeterlidir.

 

‘Vay be!’ dedirten anlar için çalışırız. Çok araştırır, merak eder, yenilikleri severiz. Aynı konulara farklı açılardan bakarız Başarılarımızı birlikte kutlar ve gurur duyarız.

Sen de öyle misin? Harika! Öyleyse aradığımız nitelikler aşağıda;

D Sınıfı ehliyeti olan (2016 öncesi E sınıfı ehliyeti olanlar),

Seyahat engeli olmayan,

Benzer pozisyonlarda en az 2 yıllık tecrübeye sahip,

Dinamik, dakik, titiz, sorumluluk sahibi ve güvenilir,

Araçların teknik özelliklerine vakıf,
 
Askerlik hizmetini tamamlamış,
 
Kriterler tamamsa iş tanımın aşağıda!
 
Çanakkale pazarköy mevkii nde çalıştırılmak üzere damperli kamyon (hafriyat) şoförü aramaktayız.Başvurunuz için bize cv’nizi göndermeniz yeterlidir.

 

‘Vay be!’ dedirten anlar için çalışırız Çok araştırır, merak eder, yenilikleri severiz Aynı konulara farklı açılardan bakarız Başarılarımızı birlikte kutlar ve gurur duyarız. Sen de öyle misin? Harika! Öyleyse aradığımız nitelikler aşağıda;

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
  • Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, analitik düşünebilen, dinamik bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen
  • Seyahat engeli bulunmayan
  • Takım çalışmasına yatkın, disiplinli, dikkatli, insan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneği olan
  • MS Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen
  • Aktif araç kullanabilen, B sınıfı ehliyetli
  • Askerliğini tamamlamış.

Kriterler tamamsa iş tanımın aşağıda! Organiksa olarak ülkemiz ve dünya çapında geniş bayi ağına sahip bir firmayız. Bayilerimiz ve çiftçilerimiz ile iletişimi sağlayacak, çiftçilere ürünlerimizin kullanımını ve toprak yapılarını tanıtacak tüm ülke genelinde ziraat mühendisleri aramaktayız. Başvurunuz için bize cv’nizi göndermeniz yeterlidir.

‘Vay be!’ dedirten anlar için çalışırız. Çok araştırır, merak eder, yenilikleri severiz. Aynı konulara farklı açılardan bakarız. Başarılarımızı birlikte kutlar ve gurur duyarız.

Sen de öyle misin? Harika! Öyleyse aradığımız nitelikler aşağıda;

En az lise mezunu, 25 – 40 yaş aralığında, Pazarlama konusunda deneyimli, ekip çalışmasına yatkın, Dış görünümüne önem veren, Dinamik, çalışkan, insan ilişkileri kuvvetli, Satış yeteneğine ve ikna kabiliyetine güvenen, Siparişlerin alınmasında teslimine kadar  tüm süreçleri takip edebilecek, Aktif araç kullanabilen, İç Anadolu Bölgesinde (Ankara başta olmak üzere) ikamet eden.

Kriterler tamamsa iş tanımın aşağıda!

– Pazarlama ve satış faaliyetlerinde aktif görev alarak kendi görevlendirildiği bölgelerde yeni müşteri araştırılması ve bulunması,

– mevcut ve yeni gelecek müşterilere müşteri memnuniyeti doğrultusunda, firma hedef ve politikalarına uygun olarak ihtiyaç duyulan çözümün, proje ve ürünlerin sunulması,

– müşteri taleplerini anlayabilmek, cevaplayabilmek için görüşmeler ve keşifler yapılması ve raporlanması,bu görüşme ve keşifler doğrultusunda tekliflerin ve projelerin hazırlanması, müşteriye sunumu ve satışın gerçekleştirilmesi.

Cv'ni Yükle

*
*
*

World Wide